• Oblicza miasta

 • nagrody

 • 18

  pomysłów

 • 0

  dni do końca

Jaka jest Twoja ulubiona ulica w Warszawie? Zaznacz ją na mapie i uzasadnij.

Aby dodać pomysł musisz sie zalogować

NAGRODY

WYRÓŻNIENIA DLA NAJKREATYWNIEJSZYCH ODPOWIEDZI

10 x nagroda niespodzianka od Otwartej Warszawy

JURY

MARTA MAŁACHOWSKA

project manager projektu Otwarta Warszawa

MATEUSZ FRANKOWSKI

social media manager projektu Otwarta Warszawa

MAŁGORZATA KUCHARSKA

account manager projektu Otwarta Warszawa

POMYSŁY

Stiwen Sigal 7 kwiecień 2015 Warecka, łączy stare z nowym, czuć klimat całej historii Warszawy.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

kariko.patch@gmail.com 6 kwiecień 2015 Ulica Willowa jest bardzo wyjątkowa, szczególnie nocą. Stare budynki, ciekawe oświetlenie. Ma się wrażenie przeniesienia do XIX-wiecznego Paryża

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Ola z Osiedla Przyjaźń 31 marzec 2015 Moim miejscem w Warszawie jest magiczne, drewniane Osiedle Przyjaźń na Bemowie. Przez środek Osiedla przebiega ul. Konarskiego, po której obu stronach od ponad 60 lat stoją kolorowe drewniane domki jednorodzinne, wielorodzinne drewniane dworki z gankami, drewniany budynek niegdysiejszego kina Dar, stara łaźnia z czerwonej cegły, wiekowa kotłownia z wysokim, ceglanym kominem... fot. http://www.panoramio.com/user/867521/tags/Osiedle%20Przyja%C5%BA%C5%84
 • Maria Koczororo 4 kwiecień 2015
  Dziękuję, że wszędzie piszesz o osiedlu - dzięki Tobie dowiedziałam się czegoś ciekawego o stolicy!
 • Ola z Osiedla Przyjaźń 5 kwiecień 2015
  osiedle jest naprawde niezwykłym miejscem. Serdecznie zapraszam na spacer - chętnie oprowadzimy wszystkich zainteresowanych :)
 • Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

  vondemelon 27 marzec 2015 Ulica Tarczyńska: https://goo.gl/maps/LOn5B Mieszkam niedaleko i często tamtędy przechodzę. Uliczka jest spokojna, choć niestety nie jest wolna od hałasu od ruchliwych Grójeckiej i Raszyńskiej (są w odległości 50-150 metrów). Wpływ okolicznych ścieków komunikacyjnych powinien być minimalizowany wraz ze zmianami, które mam nadzieję nastąpią i na Grójeckiej i na Raszyńskiej. Mimo wszystko Tarczyńska nadal będzie stanowić wspaniałą alternatywę dla pieszych i rowerzystów i ruchu lokalnego. Sytuację mogą też poprawiać mieszkańcy! W Budżecie Partycypacyjnym 2014/2015 wygrał projekt zakładający przejście dla pieszych łączące Tarczyńską z Koszykową, oraz wprowadzający kontrapas rowerowy na Tarczyńskiej. Tarczyńska jest zagłębiem małych kawiarenek. Jako łasuch żałuję tylko że wybór ciast w tych przybytkach jest niewielki - za dużo tart i suchych ciasteczek. Ale liczba klientów się zwiększa, a wraz z nią wybór kolejnych słodkości.

  Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

  Dzięki za Twój pomysł!

  Twoja odpowiedź została przesłana do moderacji. Jeśli wszystko będzie ok zostanie ona opublikowana najpóźniej w przeciągu trzech dni roboczych.
  Pamiętaj, aby odebrać nagrody powinieneś uzupełnić swój profil ;-)