Agnieszka Brzezińska
pozycja w rankingu: 29

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Opowiedz nam, jak wygląda Twój miejski park marzeń?

Agnieszka Brzezińska 31 sierpień 2014 Duża zadbana przestrzeń, gdzie jest miejsce dla spacerujących/rowerzystów i „biegających”. Oddzielne wyznaczone miejsce do wyprowadzania psów. Dużo zieleni. Gdzieniegdzie leżaki na trawnikach. Plac zabaw, a nawet jakieś boisko do gry siatkówkę/piłkę nożną. Na poboczu toaleta.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jaka Twoim zdaniem powinna być zieleń miejska?

Agnieszka Brzezińska 31 sierpień 2014 Pielęgnowana trawa, ogród.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Powiedz nam, jak chciałbyś móc spędzać czas w warszawskich parkach?

Agnieszka Brzezińska 31 sierpień 2014 Głównie spacerowanie, wieczorem bieganie oraz spotkania ze znajomymi (gdzie można się położyć na kocu na trawie).

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Który park w Warszawie lubisz najbardziej? Zaznacz na mapie swój park, który może być parkiem miejskim marzeń!

Agnieszka Brzezińska 31 sierpień 2014 Od niedawna Park Krasiński, gdyż został odnowiony. Jest zadbany i można przyjemnie spędzić czas spacerując ze znajomymi, czy usiąść na trawie/leżaku.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jak zachęcić mieszkańców do dbania o czystość zieleni miejskiej?

Agnieszka Brzezińska 31 sierpień 2014 Apelować o wyrzucanie po sobie śmieci (więcej koszy). Nie niszczyć zieleni ( i nie tylko), bo to od nas zależy jak park będzie wyglądał i jak będziemy się w nim czuli.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Opisz jak wygląda Twoje prywatne centrum miasta.

Agnieszka Brzezińska 31 sierpień 2014 Moje prywatne centrum miasta to miejsce, gdzie znajduję się wiele lokali, otwartych do bardzo późnych godzin. Można tam oprócz poznawania nowych ludzi, zrelaksować się oraz posłuchać dobrej muzyki. Bardzo mile wskazane są częste koncerty. Obok tego przestrzeń na otwartym powietrzu, gdzie można spacerować/grać/czy chodzić na wspomniane przeze mnie koncerty/inne festiwale.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować