Warszawski Pawilon Tańca oraz Innych Sztuk Performatywnych w nadchodzących tygodniach wprowadza szereg wydarzeń tanecznych oraz edukacyjnych, skierowanych zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Repertuar placówki obejmować będzie premierowe spektakle oraz różnorodne warsztaty taneczne, które mają na celu zacieśnianie więzi międzyludzkich oraz rozwijanie twórczej ekspresji. Szczególnie zadbano o ofertę edukacyjną, która jest dostosowana do różnych grup wiekowych.
W najbliższym czasie zaplanowano premierę spektaklu „UVULA” Anny Nowickiej, która odbędzie się 7 lutego. Ponadto, w ramach cyklu „Edukacyjne wtorki” organizowane będą zajęcia improwizacji oraz warsztaty tańca współczesnego. Te działania mają na celu aktywne zaangażowanie uczestników w praktykę ruchową, a także stworzenie przestrzeni do twórczego dialogu poprzez taniec.
W połowie lutego biorący udział w wydarzeniach będą mogli wziąć udział w zajęciach zaawansowanych oraz improwizacjach, w tym w projektach takich jak „tRZEŹWE REJWY” i prace Krystyny Lamy Szydłowskiej. Na koniec lutego odbędzie się spektakl Olgi Dukhovnej „HOPAK”, a także warsztaty skierowane do rodzin. Marzec zapowiada się równie interesująco, z warsztatami „Kiwaki” oraz premierowym przedstawieniem „MONUMENT 0.7: M/OTHERS”. Pawilon Tańca staje się przestrzenią sprzyjającą międzypokoleniowym spotkaniom, podkreślając rolę tańca w każdym wieku. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pawilontanca.pl.
Źródło: Urząd Miasta Warszawa
Oceń: Warszawski Pawilon Tańca zaprasza na nowy repertuar i wydarzenia taneczne
Zobacz Także

