UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Święto 10-lecia Pracowni Artystycznych DKŚ w Warszawie

Robert Murat

Robert Murat


Pracownie Artystyczne Domu Kultury Śródmieście obchodzi swoje 10. urodziny, co jest doskonałą okazją do hucznego świętowania. Z tej wyjątkowej okazji zaplanowano szereg atrakcji, które mają na celu integrację mieszkańców i zachęcenie ich do twórczej aktywności. W programie przewidziano bezpłatne warsztaty zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także inne niespodzianki, w tym mały poczęstunek. Organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania, które odbędzie się 6 września.

Wydarzenie zacznie się o godzinie 11:00 i odbędzie się w Pracowniach Artystycznych DKŚ na ulicy Foksal 11. Jest to idealna okazja, aby poznać ofertę kulturalną i edukacyjną placówki, a także do zabawy w kreatywnej atmosferze. Organizatorzy zapewniają wiele pozytywnej energii i możliwość twórczego wyrażenia siebie w towarzystwie innych pasjonatów sztuki.

Zachęca się wszystkich zainteresowanych do wcześniejszego zapisywania się na proponowane warsztaty. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji można znaleźć na stronie internetowej Domu Kultury Śródmieście. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a każdy chętny jest mile widziany w twórczej przestrzeni, która od lat inspiruje mieszkańców Warszawy.

Źródło: Dom Kultury Śródmieście Warszawa


Oceń: Święto 10-lecia Pracowni Artystycznych DKŚ w Warszawie

Średnia ocena:4.96 Liczba ocen:13


Zobacz Także