UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spektakl „Świeczka zgasła” w ramach PROGRAMU SENIOR – KULTUROMANIA

Robert Murat

Robert Murat


W Warszawie odbywa się cykl wydarzeń artystycznych pod nazwą PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA, skierowany do seniorów. Wśród zaplanowanych atrakcji znajduje się spektakl „Świeczka zgasła”, który przyciąga uwagę mieszkańców stolicy. Wystąpią w nim znani aktorzy Magdalena Czerwińska oraz Józef Teofiluk, a reżyserią zajmie się Maria Kowalik. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 11:00, a bilety dostępne są w cenie 10 zł.

Spektakl „Świeczka zgasła” oparty jest na twórczości Aleksandra Fredry i miał swoją premierę w 2017 roku. Aktorzy, Czerwińska i Teofiluk, współpracują w ramach dwuosobowej grupy artystycznej „Preteksty”, która realizuje różnorodne projekty teatralne. Warto dodać, że oboje mają również doświadczenie w produkcjach filmowych i telewizyjnych, co wzbogaca ich występy na scenie.

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA to nie tylko spektakle, ale także szeroki wachlarz wydarzeń, które pozwalają seniorom na obcowanie z kulturą. Uczestnicy mogą liczyć na spotkania z artystami, prelekcje oraz występy różnych grup artystycznych, co tworzy wyjątkową atmosferę wspólnego spędzania czasu. Organizatorzy zachęcają do aktywnego udziału w tych inicjatywach, które z pewnością przyniosą wiele radości i inspiracji.

Źródło: Dom Kultury Śródmieście Warszawa


Oceń: Spektakl „Świeczka zgasła” w ramach PROGRAMU SENIOR – KULTUROMANIA

Średnia ocena:4.78 Liczba ocen:24


Zobacz Także