UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Remont wiaduktu Alei Niepodległości nad Trasą Łazienkowską rozpoczęty


Planowane prace remontowe wiaduktu Alei Niepodległości nad Trasą Łazienkowską zaczynają się w poniedziałek, 3 sierpnia. Przez cały ten czas będą miały miejsce istotne zmiany w organizacji ruchu na tej trasie. Wzmocniona zostanie stalowo-betonowa konstrukcja wiaduktu, co przyczyni się do poprawy jego bezpieczeństwa i funkcjonalności. Prace potrwają do września, a kierowcy muszą przygotować się na wiele utrudnień.

Podczas remontu dojdzie do stopniowego zamykania pasów ruchu na Trasie Łazienkowskiej. Na początku kierowcy będą zmuszeni korzystać z dwóch pozostałych pasów podczas zamykania pasów po lewej stronie każdej jezdni. W kolejnych etapach zamywane będą pasy środkowe, a ostatnie zamknięcie obejmie pasy prawe. Takie rozwiązanie ma na celu minimalizowanie utrudnień komunikacyjnych w okolicy remontowanego wiaduktu.

Dodatkowo, w godzinach nocnych, między 22.00 a 6.00, planowane są zamknięcia dwóch pasów na każdej jezdni Trasy Łazienkowskiej, co wpłynie na poruszanie się kierowców w tym czasie. Tego typu działania są niezbędne do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i uczestników ruchu drogowego. Mieszkańcy Warszawy powinni wziąć pod uwagę te zmiany i dostosować swoje plany podróży w okresie remontu.

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie


Oceń: Remont wiaduktu Alei Niepodległości nad Trasą Łazienkowską rozpoczęty

Średnia ocena:4.71 Liczba ocen:8


Zobacz Także