Już 11 kwietnia w Rotacyjnym Domu Kultury na Jazdowie odbędzie się wernisaż wyjątkowego projektu (OM) Sepula-Korona (HUM), który łączy w sobie elementy duchowości, technologii oraz sztuki deskorolkowej. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 13 do 19 kwietnia, a jej celem jest zbadanie granic komunikacji i poszukiwanie sensu w przeładowanym informacjami świecie. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu interaktywnych zajęciach, w tym warsztatach i pokazach, które pozwolą im zanurzyć się w tematykę łączącą filozofię buddyjską z kosmiczną narracją.
Projekt ma na celu przełamanie duchowego marazmu i eksplorację tematów związanych z obcością, magią, a nawet konfliktami zbrojnymi. Goście będą mogli zdekodować wizualne i tekstowe treści przesyłane przez istoty z innej planety, a także uczestniczyć w unikalnym rytualnym pokazie deskorolkowym, który wprowadzi ich w atmosferę wydarzenia. Zajęcia, w tym nauka nowego języka, mają na celu podjęcie refleksji nad współczesnym życiem i duchowością w przystępny i oryginalny sposób.
Organizatorzy zwracają uwagę na kwestie dotyczące dostępności przestrzeni dla osób z niepełnosprawnościami, oferując udogodnienia takie jak podjazd oraz przystosowane toalety. Dodatkowo, podczas wizyty na Jazdowie należy pamiętać o zakazie wjazdu dla samochodów oraz o obecnych pracach remontowych, które mogą utrudniać poruszanie się. Zachęca się do korzystania z komunikacji miejskiej lub roweru jako środków transportu na to inspirujące wydarzenie. Wstęp na wszystkie wydarzenia związane z projektem jest wolny, co umożliwia szerokiemu gronu mieszkańców Warszawy wzięcie udziału w tej niecodziennej inicjatywie.
Źródło: Dom Kultury Śródmieście Warszawa
Oceń: Interaktywne spotkanie z duchowością i deskorolką w Rotacyjnym Domu Kultury na Jazdowie
Zobacz Także

