Krystyna
pozycja w rankingu: 136

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Zaznacz na mapie miejsca, które Twoim zdaniem mają niewykorzystany potencjał i wyjaśnij, co Twoim zdaniem należy zrobić, by ten potencjał jak najlepiej wykorzystać!

Krystyna 24 listopad 2014 W planie zagospodarowania przestrzennego istnieje nie wykonana jeszcze trasa pomiędzy wałem Miedzeszyńskim a Bora-Komorowskiego i dalej al. stanów Zjednoczonych (nie zrealizowana jeszcze - bo oprotestowana przez mieszkańców w pobliżu planowanej inwestycji), niestety ten teren jest całkowicie zaniedbany - rosną chaszcze w których przesiadują "elementa", a i czasem słyszy się bijatyki i okrzyki ratunku. Nawet nie można tam spacerować z psem bo grozi uszkodzeniem łap przez rozbite szkło i igły po strzykawkach. Szkoda to teren z dużym potencjałem - można byłoby go zagospodarować na zadbany zielony park z alejkami (oświetlonymi) do spacerowania i ławeczkami. Potrzebne jest też wytyczenie przejść pomiędzy Gocławiem i zalążkiem Saskiej Kępy, nie mówiąc już o trasie rowerowej wzdłuż Bora-Komorowskiego - tak blisko centrum i tak zaniedbany teren!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jak chciałbyś/chciałabyś zmienić swoją trasę do pracy, szkoły, z imprezy, aby była ona szybsza i przyjemniejsza?

Krystyna 24 listopad 2014 Może nie jest to trasa bezpośrednio do pracy, ale wielokrotnie przechodzę przy ul. Wał Miedzeszyński 648/646. Zastanawia mnie jak można nie wyegzekwować od właściciela terenu - zadbania o niego: rozwalające się płoty i bramy, nierówne chodniki, brak oświetlenia przy budynkach, odrapane fasady. Po zmroku strach tam chodzić. Poza tym miasto powinno wykupić teren pod bezpośrednie połączenie między 21 PP Dzieci W-wy a wybudowanym kościołem przy Fieldorfa. I to wszystko tak blisko centrum miasta!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować