UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wydłużony deptak na Krakowskim Przedmieściu


W nadchodzących dniach mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję skorzystać z wydłużonego deptaku na Krakowskim Przedmieściu. Od czwartku, 10 lipca, przez dwa dni fragment ulicy od Miodowej do Świętokrzyskiej będzie dostępny wyłącznie dla pieszych oraz rowerzystów. Weekendowe zmiany w organizacji ruchu będą obejmować dodatkowo odcinek do ronda gen. Ch. de Gaulle’a. Dodatkowo, w czwartek na deptaku rozstawione zostaną scenografie filmowe.

W związku z wprowadzonymi zmianami, mieszkańcy powinni być świadomi, że od nocy ze środy na czwartek, w związku z filmowymi zdjęciami, ruch samochodowy zniknie z części Krakowskiego Przedmieścia. W tych dniach organizacja ruchu będzie przypominała tę znaną z weekendowych zamknięć, co oznacza znaczne zmiany dla komunikacji miejskiej.

Aby dostosować się do nowej sytuacji, zmienią się także trasy wielu linii autobusowych. W szczególności autobusy linii 111, 116, 178, 180 oraz 503 w dniach 10 i 11 lipca pojadą przez plac S. Małachowskiego oraz ulice Mazowiecką i Świętokrzyską. Zmiany dotkną również nocną linię N44, która będzie kursować przez Senatorską oraz plac marszałka J. Piłsudskiego. W kolejny weekend, od 12 lipca, organizacja ruchu zostanie rozszerzona na ulicę Nowy Świat, co z pewnością wpłynie na komfort mieszkańców oraz turystów korzystających z tej ważnej arterii stolicy.

Źródło: Warszawski Transport Publiczny


Oceń: Wydłużony deptak na Krakowskim Przedmieściu

Średnia ocena:4.51 Liczba ocen:24


Zobacz Także