UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Remont ulicy Połczyńskiej – zmiany w organizacji ruchu w Warszawie


Zarząd Miejskich Dróg w Warszawie ogłosił start robót na ulicy Połczyńskiej, które wpłyną na organizację ruchu. Zamknięcie jezdni w stronę granicy miasta od ulicy Fort Wola do Powstańców Śląskich wprowadza zmiany, które dotkną kierowców oraz komunikację miejską. W kierunku trasy S8 udostępnione zostaną dwa pasy, natomiast do centrum prowadzić będzie jeden pas. Warto zaznajomić się z trasami objazdowymi oraz nowymi kierunkami dla autobusów.

Prace na ulicy Połczyńskiej mają na celu poprawę stanu nawierzchni oraz bezpieczeństwa uczestników ruchu. W czasie, gdy jedna nitka jezdni będzie zamknięta, kierowcy będą mogli skorzystać z drugiej nitki, co pozwoli na zachowanie częściowy ruchu. Zmiany dotyczą również skrętów w niektóre ulice, m.in. nie będzie możliwości skrętu w lewo w Dźwigową. Dla mieszkańców oraz kierowców udostępnione zostaną tablice informacyjne, które pomogą w nawigacji po okolicy.

Od 1 sierpnia planowane są dodatkowe zmiany, które wpłyną na ruch w okolicach ulicy Powstańców Śląskich. Z tej ulicy możliwe będzie skręcanie w lewo w Połczyńską tylko z jednego pasa. Z kolei autobusy linii 194 skierują się prosto ulicą Połczyńską do alei 4 Czerwca 1989 r. i później wrócą na swoją stałą trasę. Prace potrwają do końca wakacji, a w długi weekend sierpniowy ruch zostanie dodatkowo ograniczony w rejonie ulicy Powstańców Śląskich. Objazdy będą poprowadzone ulicami Człuchowską i Lazurową do ulicy Borowej Góry.

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie


Oceń: Remont ulicy Połczyńskiej – zmiany w organizacji ruchu w Warszawie

Średnia ocena:4.49 Liczba ocen:15


Zobacz Także