UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Tymczasowy areszt dla mężczyzny podejrzanego o posiadanie kokainy w Warszawie


Zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości kokainy miało miejsce w Warszawie, na Mokotowie. Policjanci z mokotowskiego Wydziału Kryminalnego przeprowadzili skuteczną akcję, w wyniku której ujawnili blisko 234 gramy narkotyku. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Akcja policji rozpoczęła się od uzyskania informacji o 43-latku, który miał poruszać się czarnym mercedesem oraz posiadać narkotyki. Funkcjonariusze, po dotarciu na miejsce, przeszukali pojazd, co doprowadziło do odkrycia trzech zawiniątek z foliowymi kuleczkami, które zawierały 205 sztuk białej substancji. Badania laboratoryjne potwierdziły, że była to kokaina z domieszką MDMA.

W trakcie działań policji znaleziono także ponad 11 tysięcy złotych, które mogły być przeznaczone na cele związane z ewentualnym finansowaniem kar. Prokurator wysunął przeciwko zatrzymanemu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków, co może skutkować karą do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie zostanie nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ursynów.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: Tymczasowy areszt dla mężczyzny podejrzanego o posiadanie kokainy w Warszawie

Średnia ocena:4.88 Liczba ocen:5


Zobacz Także