UWAGA! Dołącz do nowej grupy Warszawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Czterech mężczyzn zatrzymanych po brutalnym pobiciu kierowcy taksówki


Policjanci z Pragi Południe przeprowadzili zatrzymanie czterech obywateli Ukrainy, którzy zaatakowali kierowcę taksówki. Całe zdarzenie miało miejsce, gdy przewoźnik przywiózł grupę mężczyzn do wyznaczonego miejsca na Grochowie. W wyniku agresywnego zachowania pasażerów pokrzywdzony doznał obrażeń, a pojazd taksówki został uszkodzony. Obecnie wszyscy zatrzymani muszą stawić czoła postawionym im zarzutom.

Interwencja policji rozpoczęła się po zgłoszeniu od kierowcy taksówki, który relacjonował, że pasażerowie byli w stanie znaczącego upojenia alkoholowego. Po przybyciu na miejsce, kierowca dostrzegł, że jeden z mężczyzn nie był w stanie samodzielnie się poruszać, co zmusiło go do udzielenia mu pomocy. Wkrótce po tym wystąpiło nieporozumienie, które doprowadziło do niekontrolowanej agresji ze strony pasażerów.

Wynikiem tego incydentu było pobicie kierowcy oraz uszkodzenie taksówki poprzez zarysowanie karoserii i uszkodzenie lusterka. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, wezwali pomoc medyczną, a następnie rozpoczęli działania mające na celu ujęcie agresorów. Zatrzymani zostali odnalezieni w pobliskim mieszkaniu, a ich odzież miała widoczne ślady bójki, co stało się częścią zebranych dowodów. Prokuratura Rejonowa Warszawa – Praga-Południe nadzoruje dalsze postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: Czterech mężczyzn zatrzymanych po brutalnym pobiciu kierowcy taksówki

Średnia ocena:4.5 Liczba ocen:18


Zobacz Także