• Wehikuł czasu

  • nagrody

  • 19

    pomysłów

  • 0

    dni do końca

Jaki jest Twój ulubiony budynek w Warszawie?

Aby dodać pomysł musisz sie zalogować

NAGRODY

1 MIEJSCE I NAGRODA GŁÓWNA

nagroda finansowa w wysokości 500 zł oraz nagroda niespodzianka

2 MIEJSCE

nagrody niespodzianki od Otwartej Warszawy

3 MIEJSCE

nagrody niespodzianki od Otwartej Warszawy

NOMINACJE X 10

nagrody niespodzianki od Otwartej Warszawy

JURY

MAŁGORZATA BUKOWSKA-SIEGEL

Naczelnik wydziału w biurze Centrum Komunikacji Społecznej m. st. Warszawy

ANDRZEJ CHOŁDZYŃSKI

polski architekt i urbanista

TOMASZ PACTWA

Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy

MARCIN MOSTAFA

polski architekt

WOJCIECH KACPERSKI

Podinspektor w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego m. st. Warszawy

TOMASZ KURZĄTKOWSKI

New Business Director w MillionYou.

POMYSŁY

Stiwen Sigal 7 kwiecień 2015 Centrum Nauki Kopernik - poza samym ośrodkiem naukowym, może też na swoim terenie gromadzić różne inne inicjatywy, np. zajęcia na świeżym powietrzu. CNK powinno zadbać nie tylko o rozwój umysłu, ale też ducha i ciała, dzięki temu przyciągnęłoby znacznie więcej zwiedzających.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Frank White 7 kwiecień 2015 Pałac Kultury - od '55 będący "pępkiem" Warszawy, symbol komunizmu ale też symbol naszej historii, symbol Warszawy. Mieści się w nim wiele firm oraz instytucji, takich jak kina, teatry, księgarnia, kluby sportowe, wyższe uczelnie, Sala Kongresowa, muzeum Techniki i muzeum Ewolucji PAN. W środku Pałacu jest też "Pałac Młodzieży" z basenem. Może i jest to ślad po komunie i naszej "niewoli" pod rządami Rosji ale jest i nigdy nie przestanie być w oczach całej polski symbolem naszego miasta.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

kariko.patch@gmail.com 6 kwiecień 2015 Absolutnie Służewski Dom Kultury w dzielnicy Mokotów - przepiękny, przemyślany projekt i świetne wykorzystanie. Warszawa powinna się uczyć od projektantów. STOP PASTELOZIE

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

vondemelon 5 kwiecień 2015 Choć ładne budynki w Warszawie wyjątkowo dobrze się ukrywają, trudno mi wybrać jeden budynek. Uwielbiam kamienice, których tak bardzo w Warszawie brakuje. Ostatnie kamienice Mirowa, póki jeszcze istnieją, dobrze komponują się z nowoczesną zabudową biurową. Niestety istnieje duże ryzyko że stara zabudowa podzieli losy Koszar Huzarskich przy Łazienkach, czy praskiej parowozowni. Żeby zakończyć trochę bardziej pozytywnie to jeden budynek wybiorę. Nowy biurowiec (sic!) przy Senatorskiej moim zdaniem pasuje do starej zabudowy i dobrze zagospodarowuje szpecący wcześniej okolicę parking.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Dzięki za Twój pomysł!

Twoja odpowiedź została przesłana do moderacji. Jeśli wszystko będzie ok zostanie ona opublikowana najpóźniej w przeciągu trzech dni roboczych.
Pamiętaj, aby odebrać nagrody powinieneś uzupełnić swój profil ;-)