• Kultura

  • nagrody

  • 11

    pomysłów

  • 0

    dni do końca

Jakie nieoczywiste miejsce w Warszawie tętni kulturą?

Aby dodać pomysł musisz sie zalogować

NAGRODY

1 MIEJSCE I NAGRODA GŁÓWNA

10 pojedynczych wejściówek do ośrodków Aktywnej Warszawy oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł.

2 MIEJSCE

4 podwójne wejściówki do jednego z warszawskich teatrów (termin do uzgodnienia z teatrem, z wyłączeniem premier i spektakli gościnnych).

3 MIEJSCE

3 podwójne wejściówki do jednego z warszawskich teatrów (termin do uzgodnienia z teatrem, z wyłączeniem premier i spektakli gościnnych).

NOMINACJE X 10

Książki i płyty

JURY

Maria Schicht

Zastępca Centrum Komunikacji Społecznej w Urzędzie m.st. Warszawy.

MICHAŁ KOMOŃ

Jest kierownikiem kina Iluzjon – Muzeum Sztuki Filmowej, a od 2009 roku pracuje dla Filmoteki Narodowej.

TOMASZ KURZĄTKOWSKI

New Business Director w MillionYou.

PIOTR GÓRAJEC

Z wykształcenia archeolog klasyczny, z zawodu muzealnik, a przede wszystkim edukator muzealny.

JOANNA SZWAJCOWSKA

Zastępca dyrektora w Biurze Kultury m.st. Warszawy.

POMYSŁY

Honorata Charlie 24 luty 2015 Park Sowińskiego za koncerty w amfiteatrze

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Mikołaj 12 luty 2015 Po dłuuugim zapoznawaniu się z warszawskimi teatrami doszedłem do wniosku - jaka teatralna kawiarnia , taki też sam teatr. Dwie ściśle związane ze sobą miejsca. OchCafe w OchTeatrze to miejsce, które ma nietypową atmosferę. Latem ogród na tyłach staje się dla mnie 'tajemniczym ogrodem', oazą w centrum dzielnicy. Można na chwilę się wyłączyć i zapomnieć o wszystkim. Zawsze można podejrzeć aktorów podczas pracy, a czasami ktoś odważy się dosiąść do ich stolika. Nie wiem, co sprawia, że tak lubię to miejsce. Może ta ogromna przestrzeń lub zabytkowe wnętrze dawnego Kina Ochota. Jedno jest pewne - tutaj bije kulturalne serce dzielnicy, gdzie kulturę na wysokim poziomie mamy na wyciągnięcie ręki. :)

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

ojexx 1 luty 2015 Kawiarnia Co Nieco Cafe we Włochach! Ostatnio umożliwili mieszkańcom wspólne odnawianie liter z pobliskiego dworca kolejowego połączone z prezentacją na temat znaczenia projektowania graficznego dla społeczności lokalnych (super inicjatywa!), często zachęcają do wspólnego grania w gry planszowe, organizują warsztaty np. z tworzenia masek karnawałowych, zaprosili mieszkańców do sprzedaży garażowej swoich staroci w kawiarnianym ogródku i przede wszystkim promują okolicę, tworzą świetną atmosferę oraz ocieplają naszą dzielnicę w towarzystwie między innymi przepysznych tortów bezowych.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Magdalena Niedźwiecka 30 styczeń 2015 Aleja Sportów Miejskich przy Pełczyńskiego na Bemowie. Wbrew nazwie nie ogranicza się do sportu - w budynku, który tam jest, często odbywają się tam warsztaty, spotkania, koncerty, jesienią założono ogród sąsiedzki. Wiem, że od wiosny ma się dziać jeszcze więcej, bo zima dla takich miejsc jest martwym sezonem.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Dzięki za Twój pomysł!

Twoja odpowiedź została przesłana do moderacji. Jeśli wszystko będzie ok zostanie ona opublikowana najpóźniej w przeciągu trzech dni roboczych.
Pamiętaj, aby odebrać nagrody powinieneś uzupełnić swój profil ;-)