• SERCE MIASTA

  • nagrody

  • 27

    pomysłów

  • 0

    dni do końca

Zaznacz na mapie miejsca, które Twoim zdaniem mają niewykorzystany potencjał i wyjaśnij, co Twoim zdaniem należy zrobić, by ten potencjał jak najlepiej wykorzystać!

Aby dodać pomysł musisz sie zalogować

NAGRODY

Maria Schicht

Zastępca Centrum Komunikacji Społecznej w Urzędzie m.st. Warszawy.

WOJCIECH WAGNER

Absolwent Uniwersytetu Bauhausu w Weimarze, Uniwersytetu Łódzkiego i Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

TOMASZ KURZĄTKOWSKI

New Business Director w MillionYou.

INSTYTUT BADAŃ PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

Rektorzy Akademii Sztuk Pięknych oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

JURY

1 MIEJSCE I NAGRODA GŁÓWNA

Wejściówka na lożę Silver Club na stadionie Legii na wybrany mecz oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł. Nagrodę główną zasponsorowało MillionYou.

2 MIEJSCE

Wejściówka na lożę Silver Club na stadionie Legii na wybrany mecz.

3 MIEJSCE

Wejściówka na lożę Silver Club na stadionie Legii na wybrany mecz.

NOMINACJE X 5

Wejściówka do iglicy PKiN.

POMYSŁY

WOLSKA 58, Franciszek Gruszczyński-Ręgowski 10 kwiecień 2015 Zabytkowa Kamienica z 1924 roku, niezamieszkana z zamurowanymi oknami. Powinna być odremontowana i przekazana na cele związane z aktywizacją mieszkańców, obecnie jest mieszkaniem gołębi, a stanowi niewykorzystany potencjał. Ze względu na miejsce, w którym się znajduje mogła by w jakiejś części być wykorzystana jako oddział Muzeum Woli - Izba Pamięci o Rzezi Woli.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

JJSzczepan 23 marzec 2015 jestem za rozwijaniem psich parków/psich skwerków - ogrodzonych, trochę większych niż przy Arsenale. Zapewniają bezpieczeństwo spacerowiczów, rowerzystów, dzieci etc. i psiarzy, którzy mają miejsca, w których legalnie mogą spuścić psy ze smyczy i patrzeć, jak się bawią z innymi

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Honorata Charlie 24 luty 2015 Praskie plaże - piękne, dzikie, ale też zaniedbane...

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Krystyna 24 listopad 2014 W planie zagospodarowania przestrzennego istnieje nie wykonana jeszcze trasa pomiędzy wałem Miedzeszyńskim a Bora-Komorowskiego i dalej al. stanów Zjednoczonych (nie zrealizowana jeszcze - bo oprotestowana przez mieszkańców w pobliżu planowanej inwestycji), niestety ten teren jest całkowicie zaniedbany - rosną chaszcze w których przesiadują "elementa", a i czasem słyszy się bijatyki i okrzyki ratunku. Nawet nie można tam spacerować z psem bo grozi uszkodzeniem łap przez rozbite szkło i igły po strzykawkach. Szkoda to teren z dużym potencjałem - można byłoby go zagospodarować na zadbany zielony park z alejkami (oświetlonymi) do spacerowania i ławeczkami. Potrzebne jest też wytyczenie przejść pomiędzy Gocławiem i zalążkiem Saskiej Kępy, nie mówiąc już o trasie rowerowej wzdłuż Bora-Komorowskiego - tak blisko centrum i tak zaniedbany teren!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Dzięki za Twój pomysł!

Twoja odpowiedź została przesłana do moderacji. Jeśli wszystko będzie ok zostanie ona opublikowana najpóźniej w przeciągu trzech dni roboczych.
Pamiętaj, aby odebrać nagrody powinieneś uzupełnić swój profil ;-)