• Sport

  • nagrody

  • 13

    pomysłów

  • 0

    dni do końca

Co zrobić, aby Warszawa była wymarzonym miastem dla uprawiających sport?

Aby dodać pomysł musisz sie zalogować

NAGRODY

1 MIEJSCE I NAGRODA GŁÓWNA

10 pojedynczych wejściówek do ośrodków Aktywnej Warszawy oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł.

2 MIEJSCE

10 pojedynczych wejściówek do ośrodków Aktywnej Warszawy.

3 MIEJSCE

10 pojedynczych wejściówek do ośrodków Aktywnej Warszawy.

NOMINACJE X 10

2 pojedyncze wejściówki do ośrodków Aktywnej Warszawy.

JURY

Maria Schicht

Zastępca Centrum Komunikacji Społecznej w Urzędzie m.st. Warszawy.

ROBERT KORZENIOWSKI

Jest pierwszym zawodnikiem w historii polskiego sportu, który zdobył cztery złote medale na trzech igrzyskach olimpijskich z rzędu.

TOMASZ KURZĄTKOWSKI

New Business Director w MillionYou.

KATARZYNA SZYMAŃSKA-STUŁKA

Doktor nauk humanistycznych, eurokoordynator projektów sportowych i społecznych w Biurze Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy.

GRZEGORZ GĄDEK

Jest założycielem Skweru Sportów Miejskich.

POMYSŁY

Szczęsna 17 maj 2015 Nowe trasy na rower, rolki lub deskę, które będą usytuowane niedaleko od centrum. Fajnie gdyby trasy mieściły się w miejscach z ciekawymi widokami np. przy Wiśle.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Nosweratum 16 marzec 2015 Więcej ścieżek rowerowych, jakieś miejsca gdzie będzie można pojeździć na rokach po gładkim asfalcie, darmowe korty tenisowe (wypożyczenie takiego kortu to strasznie droga sprawa) zmodernizować już istniejące boiska, bieżnie. Może trasy biegowe gdzie co 1km będzie tabliczka informująca nasz ile już przebiegliśmy.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Honorata Charlie 24 luty 2015 Więcej ścieżek rowerowych, boiska szkolne otwarte dla wszystkich

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Mariuszjończyk 29 styczeń 2015 Nawiązując do wcześniejszych pomysłów, szczególnie tego ze skateparkiem chciałbym zwrócić uwagę, że Skra od wielu lat stoi i niszczeje i straszy coraz bardziej zasłonięta obrzydliwymi reklamami. Aż się prosi o porządną rewitalizację tego właśnie terenu i zaaranżowaniu tam prawdziwego Warszawskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego. Teren ten ma tak duży potencjał, że zmieściłby się na nim bez problemu i wspomniany kompleks skateparkowy, jakiego jeszcze w Polsce nie widziano, razem z przestrzenią do uprawiania nie tylko innych "mniej standardowych" sportów, ale i tych najbardziej popularnych, a także przestrzeń relaksacyjna w postaci parku etc. Nie wyobrażam sobie, żeby na terenie Skry powstało coś nie przeznaczonego na sport i rekreację. Mnie i zapewne wielu innych warszawiaków boli fakt, że ten obiekt już tak długi czas popada w coraz większą ruinę i jest niezdatny do użytku przez społeczeństwo.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Dzięki za Twój pomysł!

Twoja odpowiedź została przesłana do moderacji. Jeśli wszystko będzie ok zostanie ona opublikowana najpóźniej w przeciągu trzech dni roboczych.
Pamiętaj, aby odebrać nagrody powinieneś uzupełnić swój profil ;-)