• ZIELONO MI WARSZAWO

  • nagrody

  • 36

    pomysłów

  • 0

    dni do końca

Opowiedz nam, jak wygląda Twój miejski park marzeń?

Aby dodać pomysł musisz sie zalogować

NAGRODY

1 MIEJSCE I NAGRODA GŁÓWNA

Wejściówka na lożę Silver Club na stadionie Legii na wybrany mecz oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł. Nagrodę główną zasponsorowało MillionYou.

2 MIEJSCE

Wejściówka na lożę Silver Club na stadionie Legii na wybrany mecz.

3 MIEJSCE

Wejściówka na lożę Silver Club na stadionie Legii na wybrany mecz.

NOMINACJE X 5

Wejściówka na zwiedzanie Filtrów Warszawskich.

JURY

Maria Schicht

Zastępca Centrum Komunikacji Społecznej w Urzędzie m.st. Warszawy.

PROF. MACIEJ LUNIAK

Ornitolog, emerytowanym profesorem w Instytucie Zoologii PAN.

TOMASZ KURZĄTKOWSKI

New Business Director w MillionYou.

DR MIROSŁAW GROCHOWSKI

Wykładowca na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych w UW, pracownik Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie.

IWONA FRYCZYŃSKA

W miejskim samorządzie reprezentuje Zarząd Oczyszczania Miasta.

POMYSŁY

miki1990 3 kwiecień 2015 Taki, gdzie nie ma zakazu chodzenia po trawnikach, z wypożyczalnią sprzętu sportowego. Dobrym przykładem jest teren Placu Zabaw.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Honorata Charlie 24 luty 2015 Lekko dziki, swobodny, gdzie można zrobić piknik i poczuć się jak w lesie

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

warszawskidzieciak 5 styczeń 2015 Powiem krótko i zwięźle.. Marzy mi się kraina od drzew i kwiatów, po budki z lodami, hot-dogami czy szaleńczymi trampolinami. Naprawdę ekstra!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Gabriella 17 listopad 2014 Mój miejski park marzeń składa się z wielu przestrzeni (stref) dedykowanych dla różnych grup społecznościowych - prowadzących sportowy tryb życia (park do street workout'u, skatepark, różnego rodzaju boisko, zbiornik wodny), muzyków (scena, amfiteatr, miejsce na jam session), ludzi nastawionych na cisze i spokój (kawiarenka literacka), dzieci (plac zabaw), osoby starsze (dom kultury/ośrodek, w którym odbywałyby się różnego rodzaju zajęcia dla seniorów), ludzi chcących dobrze zjeść, napić się czegoś, porozmawiać (strefa gastronomiczna z różnoraką kuchnią), dla młodzieży i studentów (dom kultury/ośrodek, w którym w okazyjnych cenach odbywałyby się rożnego rodzaju zajęcia pogłębiające zainteresowania w wielu dziedzinach), dla zakochanych (duży teren zieleni, jezioro). Przykładowy podział nie dzieliłby tych wszystkich społeczności, wręcz przeciwnie, taki układ mojego miejskiego parku marzeń sprawiałby, że wszystkie osoby niezależnie od wieku, celu przybycia w dane miejsce, przeplatałyby się i wymieniały doświadczeniami. Jedna, wielka, zintegrowana całość.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Dzięki za Twój pomysł!

Twoja odpowiedź została przesłana do moderacji. Jeśli wszystko będzie ok zostanie ona opublikowana najpóźniej w przeciągu trzech dni roboczych.
Pamiętaj, aby odebrać nagrody powinieneś uzupełnić swój profil ;-)