WOLSKA 58, Franciszek Gruszczyński-Ręgowski
O mnie: Jestem mieszkańcem skweru w samym sercu Woli, który wraz z sąsiadami i innymi mieszkańcami Woli chce przywrócić do życia skwer, który nazwaliśmy: Skwer "Sierpnia 1944". Zależy mi na tym by każdy wiedział o Rzezi Woli, wydarzeniu, w którym 2-3 razy więcej osób zostało zamordowanych niż w Katyniu, w ciągu zaledwie 2-3 dni.
WIEK: 37
Dzielnica: Wola
pozycja w rankingu: 100

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Opisz jak wygląda Twoje prywatne centrum miasta.

WOLSKA 58, Franciszek Gruszczyński-Ręgowski 10 kwiecień 2015 Wraz z mieszkańcami naszego skweru staramy się stworzyć nasze centrum - skwer położony w sercu, Woli, Wola w sercu Warszawy, Warszawa, w sercu Polski, miejsce z raną historyczną, ale otwarte, pełne ludzi i życia, potrzebuje tylko odmienić twarz - Skwer "Sierpnia 1944" - róg ulic Wolskiej i Płockiej

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Zaznacz na mapie miejsca, które Twoim zdaniem mają niewykorzystany potencjał i wyjaśnij, co Twoim zdaniem należy zrobić, by ten potencjał jak najlepiej wykorzystać!

WOLSKA 58, Franciszek Gruszczyński-Ręgowski 10 kwiecień 2015 Zabytkowa Kamienica z 1924 roku, niezamieszkana z zamurowanymi oknami. Powinna być odremontowana i przekazana na cele związane z aktywizacją mieszkańców, obecnie jest mieszkaniem gołębi, a stanowi niewykorzystany potencjał. Ze względu na miejsce, w którym się znajduje mogła by w jakiejś części być wykorzystana jako oddział Muzeum Woli - Izba Pamięci o Rzezi Woli.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Gdzie brakuje miejsc do siedzenia w przestrzeni miejskiej?

WOLSKA 58, Franciszek Gruszczyński-Ręgowski 10 kwiecień 2015 Skwer za budynkami Wolska 58, Płocka 21,25,27,29, znajduje się tam zabytkowy budynek Płocka 27 A oraz Straż dla zwierząt. Ludzie się spotykają, toją, chodzą, nie ma gdzie usiąść.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować