Kapitan Kirk
O mnie: Fantasy, sci-fi, steampunk
WIEK: 33
Dzielnica: Ursynów
pozycja w rankingu: 86

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Co to znaczy być warszawiakiem?

Kapitan Kirk 8 kwiecień 2015 Działać na korzyść swojego miasta. Odprowadzać tu podatki, nie jeździć na gapę, starać się, by Warszawa była przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jakie inicjatywy zmieniają nasze miasto na lepsze?

Kapitan Kirk 8 kwiecień 2015 Różne inicjatywy kulturalne, jak np spektakle Teatru Polonia na pl Konstytucji, albo zloty Food Trucków, targi śniadaniowe i lokalne, dzielnicowe imprezy, które zbliżają mieszkańców Warszawy. Wszystkie inicjatywy, które pobudzają w mieszkańcach poczucie wspólnoty.
 • Maria Koczororo 8 kwiecień 2015
  Przez żołądek i kulturę wysoką do wspólnoty! :)
 • Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

  Jaką Warszawę chciałbyś zostawić dla przyszłych pokoleń?

  Kapitan Kirk 8 kwiecień 2015 Miasto ma być dla ludzi. Przede wszystkim chciałbym zostawić Warszawę z centrum zamkniętym dla samochodów, zieleńszą (jesteśmy drugą najbardziej zanieczyszczoną stolicą w Europie), gdzie PIESZY ma pierwszeństwo, a nie samochód. Zachęcanie mieszkańców do jazdy na rowerze, ograniczenie ruchu samochodowego to rzeczy, o które najbardziej powinniśmy walczyć. Nie może garstka uprzywilejowanych decydować jak wygląda miasto. Koniec wielkich parkingów i trzypasmówek w centrum miasta!

  Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

  Czym charakteryzuje się dobry sąsiad?

  Kapitan Kirk 8 kwiecień 2015 Jest uprzejmy, nie narzuca się, nie hałasuje, dba o sąsiedztwo. Odpowie na "dzień dobry" i dba o dobre relacje.

  Aby dodać komentarz musisz sie zalogować