Feliks
O mnie: Wszystkiego najlepszego ! =)
WIEK: 23
Dzielnica: Wawer
pozycja w rankingu: 24

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Jakiej miejskiej aplikacji najbardziej brakuje w Warszawie?

Feliks 31 marzec 2015 Aplikacja do śledzenia autobusów. Planując trasę nie zawsze możemy opierać się na rozkładach, gdyż jak (niestety) wiemy autobusy lubią się spóźniać- szczególnie po zamknięciu Mostu Łazienkowskiego. Znając spóźnienie autobusów będziemy mogli wyjść z domu trochę później, albo pójść na przystanek z autobusem o innym spóźnieniu. To ma znaczenie przedewszystkim poza centrum gdzie autobusy nie jeżdżą co 10 minut.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Gdzie brakuje miejsc do siedzenia w przestrzeni miejskiej?

Feliks 2 kwiecień 2015 Gdzie brakuje miejsca do siedzenia? W Międzylesiu, w okolicach ulicy Żagańskiej i aleji Dzieci Polskich. Brak miejsc do siedzenia jest nie tylko problemem dla osób starszych, ale i dla osób które przyjeżdżają do Centrum Zdrowia Dziecka z całej Polski. jeszcze jedną grupą, która traci na braku miejsc do siedzenia w przestrzeni miejskiej jest młodzież, która żeby gdzieś razem posiedzieć spotyka się w lasach (w których ostatnio jest coraz więcej dzików).

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Co powinno znaleźć się na pocztówce ze stolicy?

Feliks 2 kwiecień 2015 Nowe stacje metra, Warszawę odwiedzają nie tylko turyści z zagranicy, ale też ludzie z mniejszych miast czy wsi. W skali Polski kolej podziemna jest czymś wyjątkowym a same stacje wzbudzają emocje swoim wyglądem.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Co można Twoim zdaniem zmienić w Warszawie? Jeśli nie wyczerpaliśmy potencjału jakiegoś zagadnienia, dodaj swój pomysł w dowolnej formie.

Feliks 11 kwiecień 2015 Światła na przejściu przez tory na rondzie Waszyngtona to miejsce wybitnie irytujące. Dla tych, którzy na codzień nie mają okazji doświadczać uroku tego miejsca wspomnę, że światła dotyczą tylko dwóch torów- działają niezależnie od ruchu samochodowego (mniej więcej). W tym miejscu potrzebny jest system optymalizujący ruch. Światła często świecą się na czerwono mimo że w czasie cyklu nie przejeżdża żaden tramwaj. Większość ludzi po prostu je ignoruje przechodząc bez patrzenia która żaróweczka się świeci. Jest to o tyle niedobre, że kształtuje złe nawyki (dodatkowo koło tego miejsca często stoją policjanci). Prosty system monitorowania ruchu na dwóch torach, chyba nic trudnego...

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Co to znaczy być warszawiakiem?

Feliks 11 kwiecień 2015 Warszawiak to ktoś kto nie umie spojrzeć obiektywnie na swoje miasto. Jest to osoba, która wciąż będzie narzekać na swoje miasto (i oby przemieniło się to w zaangażowanie), ale też będzie uważała swoje miasto za najlepsze na świecie ( w rozmowach z ludźmi spoza Warszawy a szczególnie obcokrajowcami).

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jak pokazywać cudzoziemcom niecodzienną stronę miasta?

Feliks 18 maj 2015 Warto by też było przybliżać ową "niecodzienną Warszawę" przez Internet. Wszelkiego rodzaju zdjęcia, infografiki i kolaże dotyczące Warszawy i wydarzeń w niej, powinny pojawiać się w sieci (na wszelkiego rodzaju stronach rozrywkowych). Tego typu działania zachęcą potencjalnych turystów, ocieplą nasz wizerunek i nakierują na to co jest u nas ciekawego tak, aby każdy przyjeżdżając miał pojęcie o dużym zróżnicowaniu naszej stolicy.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować