warszawskidzieciak
pozycja w rankingu: 80

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Opowiedz nam, jak wygląda Twój miejski park marzeń?

warszawskidzieciak 5 styczeń 2015 Powiem krótko i zwięźle.. Marzy mi się kraina od drzew i kwiatów, po budki z lodami, hot-dogami czy szaleńczymi trampolinami. Naprawdę ekstra!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Co miasto powinno zrobić w Twojej okolicy, abyś uprawiał więcej sportu?

warszawskidzieciak 5 styczeń 2015 W mojej okolicy jest dość dużo boisk, jednakże nie są one pod żadnym pozorem dobrze wykorzystywane. Są zaniedbane i nie wyglądają estetycznie. Nie przesiadują na nim dzieciaki tylko ' menele ' i ' żule '. No cóż taka prawda.. Nie miałbym do tego pretensji gdyby boisko nie było własnością szkoły. Dlatego też nie robi na mnie wrażenia to, że chłopaki wolą grać w domu na komputerze, a dziewczyny zamiast na placu zabaw to bawią się lalkami, a starsze to już tylko przeglądają internet. Niewielkie udoskonalenia są drogą do sukcesu!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jak zadbać o codzienną aktywność fizyczną dzieci w mieście?

warszawskidzieciak 5 styczeń 2015 Zdecydowanie brakuje parków, które miały by nacisk właśnie na aktywność fizyczną nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Miejsce to musi być przede wszystkim zadbane, powinno przyciągać wzrokiem i przypominać o przeróżnych dobrych chwilach.. Powinno być udoskonaleniem istniejącego już Parku Szczęśliwickiego.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jakie miejskie inicjatywy sportowe ze świata powinny odbywać się w Warszawie?

warszawskidzieciak 6 styczeń 2015 Dużo dużo więcej akcji sportowych, najlepiej żeby odbywały się one w obecności prezenterów telewizyjnych czy sławnych celebrytów. Młodzież miała by duża szansę na zapoznanie kogoś takiego, zapisanie autografu czy strzelenie paru fotek. Uśmiech na ich twarzach powinien wynagrodzić sławnym osobom ten czas spędzony z ludźmi. :-))

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować