Robert
pozycja w rankingu: 9

POMYSŁY UŻYTKOWNIKA

Opowiedz nam, jak wygląda Twój miejski park marzeń?

Robert 22 sierpień 2014 Ilustracje książki "Jestem miasto. Warszawa" Marianny Oklejak i Aleksandry Szkody mogłyby w formie malunków zdobić tereny przy placach zabaw dla dzieci w parkach miejskich.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jaka Twoim zdaniem powinna być zieleń miejska?

Robert 5 sierpień 2014 Wisła mogłaby zachować swoją dzikość, ale posiadać atrakcje, które przyciągałyby nie tylko na spacer.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Jaka Twoim zdaniem powinna być zieleń miejska?

Robert 21 sierpień 2014 Ostatnio w modzie są miejskie pszczoły :) Aby im się żyło lepiej, powinniśmy zadbać o jak najwięcej kwiatów, albo w ogóle kwiatowych dywanów i przestrzeni!

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Powiedz nam, jak chciałbyś móc spędzać czas w warszawskich parkach?

Robert 28 sierpień 2014 W warszawskich parkach jest mnóstwo placów zabaw dla dzieci. Zastanawiam się, czy w mieście znalazłoby się miejsce dla takich dla dorosłych. Wystarczyłyby podobne atrakcje, ale przeznaczone do użytku przez większych i cięższych osobników ;) Myślę, że znalazłoby się sporo osób, które po stresującym dniu w pracy zrelaksowałyby się na zjeżdżalniach, huśtawkach itd. :)

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Opisz jak wygląda Twoje prywatne centrum miasta.

Robert 25 lipiec 2014 Lubię w lecie wskoczyć do Kufli i Kapsli na piwo. Nie ma tam korporacyjnych gniotów, za to można napić się trunku uwarzonego przez pasjonatów z sercem do własnego fachu i przede wszystkim dla ludzi, a nie tylko dla zysku. Siedze wtedy w ogródku piwnych przy Nowogrodzkiej, jednak wcale nie jest głośno, bowiem ulicą nie jeździ za wiele samochodów. Myślę sobie wtedy, że w cieniu zatłoczonego i komercyjnego centrum jest wiele miejsca dla małych biznesów, społecznych inicjatyw i mimo wszystko spokoju. Potrafię znaleźć coś dla siebie i liczę, że jeśli to się zmieni, to wyłącznie na lepsze.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować

Gdzie Twoim zdaniem bije serce Warszawy? Zaznacz na mapie, gdzie Twoim zdaniem jest lub powinno być serce miasta.

Robert 25 lipiec 2014 Przede wszystkim należy wolne przestrzenie wypełniać szlachetnymi odmianami roślin. Warto też byłoby pomyśleć, które ulice można byłoby całkowicie zamienić w teptaki i asfalt zamienić na kwietniki oraz przestrzeń dla drzew. Im bliżej centrum, tym bardziej tereny zielone powinny być uporządkowane, a w odwrotną stronę - więcej dzikiej natury.

Aby dodać komentarz musisz sie zalogować